wtorek, 14 lutego 2012

Używane ciągniki (traktory)

Zaskakują Cię ceny nowych ciągników? Wydają się zbyt nieosiągalne? Marzysz o prostym w obsłudze ciągniku, który nawet sam naprawisz, gdy już coś zawiedzie?

Traktor bez komputerów, sterowników, błędów systemowych - tylko do pracy w gospodarstwie?

Dobrze trafiłeś, posiadamy w ciągłej sprzedaży ciągniki różnych producentów od B do Z (od Belarusa, przez Claas, David Brown / Case, Deutz / Deutz-Fahr, Fendt, Fiat / Fiatagri, Ford, Fortschritt, Hürlimann, International / Case IH, JCB, John Deere, Lamborghini, Landini, Leyland / Marshall, Massey Ferguson, New Holland, Renault, Same, Steyr, Universal, Ursus, Valmet / Valtra, Zetor / ZTS).
Jak zauważyłeś mieliśmy, mamy bądź będziemy mieli znaczną część ciągników większości producentów. W odróżnieniu od dealerów nowych maszyn, u Nas możesz wybrać nie tylko markę, model i typ... ale także rok produkcji. Bo z ciągnikami jest jak z winem, nie każdy rocznik jest tej samej jakości...


Szukaj aktualnych ofert w naszym eSKPLEPIE agroszyszka.com.pl i na naszych stronach w otoMOTO. Możesz także wysłać do nas zapytanie o najbliższe dostawy i być pierwszym, na swój upatrzony model.