O nas

AGROSZYSZKA Grażyna Szyszka (wcześniej SGZ-AGRI) jest niedużą, rodzinną firmą. Od początku Naszego istnienia główną wagę przykładaliśmy przede wszystkim do indywidualnego podejścia do klienta. Rozpoczęliśmy w 2007 roku importując i sprzedając używane traktory i maszyny rolnicze. Firma mieściła się w Miastkowie (woj. podlaskie), jednak dynamiczny rozwój zmotywował Nas do inwestycji.

W 2009 roku przenieśliśmy dotychczasową działalność do Laskowca (5km od Ostrołęki przy trasie K61 kierunek Augustów). Pozwoliło to na lepszą logistykę i większą dostępność dla Naszych odbiorców. Nowe miejsce stało się połączeniem dotychczasowego doświadczenia z możliwościami i wyzwaniami jakie przed nami stawiali dotychczasowi i nowi Klienci.

W odpowiedzi na ich potrzeby w 2010 roku uruchomiliśmy nasz sklep z częściami do ciągników i maszyn rolniczych, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Uzupełniliśmy tym samym dotychczasową ofertę, zapewniając naszym Klientom pewność i bezpieczeństwo w dostępie do części zamiennych - szczególnie tych trudno dostępnych.

Nasze indywidualne podejście do Klienta, troska o wyszukanie jak najlepszych części, zaowocowała dużą popularnością Naszego Sklepu nie tylko w regionie, ale coraz częściej również w innych częściach kraju. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie w 2012 roku powołaliśmy do życia sklep internetowy AGROSZYSZKA.com.pl . Ma on za zadanie wspomóc Nasz kontakt z Klientami, poprawić wygodę robionych zakupów, a także dotarcie z każdego miejsca
i o każdej porze.

Zapraszamy do współpracy.